Разделы
Показать все товары
Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
more
Триммер IKRA Mogatec ESN 1000 C цена
Триммер IKRA Mogatec ESN 1000 C цена
Под заказ
more
Информация
Рекомендуемые товары

Прайс-лист

Скачать прайс (Excel)

Свяжитесь с нами

Карта сайта

Статьи
Новые статьи

Диапазон доп оснащения для мотоблоков

Мотокосы

Права споживача при придбанні товару належної якості.

Что нужно учитывать при выборе бензопилы или электропилы:


Права споживача при придбанні товару належної якості.
Права споживача при придбанні товару належної якості.

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

{Абзац другий частини першої статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2741-VI від 02.12.2010}

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.
В настоящий момент в данном разделе нет статей.
more
Корзина пуста
more
Культиватор Pubert Junior 55L, 5.5л.с. цена
Не согласен с предыдущим отзывом. Пашет глубоко, перемалывае ..
5 из 5 звёзд!