Разделы
Показать все товары
Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
more
Культиватор Pubert JUNIOR QV2 55L цена
Культиватор Pubert JUNIOR QV2 55L цена
Под заказ
more
Информация
Рекомендуемые товары

Прайс-лист

Скачать прайс (Excel)

Свяжитесь с нами

Карта сайта

Статьи
Новые статьи

Диапазон доп оснащения для мотоблоков

Мотокосы

Права споживача при придбанні товару належної якості.

Что нужно учитывать при выборе бензопилы или электропилы:


Права споживача при придбанні товару належної якості.
Права споживача при придбанні товару належної якості.

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

{Абзац другий частини першої статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2741-VI від 02.12.2010}

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.
В настоящий момент в данном разделе нет статей.
more
Корзина пуста
more
Культиватор Pubert Promo 55 LC2 цена
Отлично!!! Легко, приятно работать, мой 13 летний сын с прев ..
5 из 5 звёзд!